HAKKIMIZDA

GÜVEN, KONFOR, KALİTE…

2007 tarihli TR-AT-057 onay numaralı Hava Taksi Ruhsatı ile özel uçak işletme yönetimi sunan BARAIR, sektörün önde gelen havacılık firmaları arasında yer almaktadır. Faaliyetlerine İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Apronu'nda bulunan hangarında devam etmektedir.

Barair'ın deneyim ve bilgisi, değerli misafirleri için yüksek güvenliğe ve düşük maliyetlere dönüşmektedir.

 

ERİŞİLEBİLİR VE EMNİYETLİ UÇUŞ DENEYİMİ...

Barair’ın, özel havacılık sektöründe lider firmalar arasında ilk sıralarda yer almasının en önemli nedeni kalitenin vazgeçilmez öğeleri olan güvenilirlik, hizmet kalitesi ve esnekliğe büyük önem vermesidir. BARAIR, “Hava Taksi İşletmeciliği” sektöründe TÜV Rheinland Uluslararası Standartlar Sertifikasyon ve Denetim A.Ş.’nin ISO 9001: 2015 denetim standartlarını başarı ile tamamlamıştır. Barair filosunda yer alan uçakların teknik bakımları uluslararası otoritelerce yetkilendirilmiş bakım merkezlerinde yapılmaktadır. Barair’ın deneyimli kaptan pilotları, teknik personeli ve kabin ekibi gerekli denetimlere tabi tutulmakta ve güncel eğitimlere katılmaktadırlar.

Şirketin ana hedefi, maksimum güvenlik standartlarında hizmet sunmanın ve yürütmenin yanı sıra müşteri ihtiyaçlarına uygun ve konforlu hava ulaşımını sağlamaktır.

 

ÖZEL JET KİRALAMA

TBARAIR, farklı tiplerde özel jetlerden oluşan filosu sayesinde konuklarına uçuş programlarını belirleme keyfini, aynı zamanda profesyonel ve deneyimli uçuş ekibi sayesinde zamanında, güvenli ve keyifli uçuşlarla en ideal seyahat çözümlerini sunmaktadır.

Kiralama süreci telefon veya online iletişim formu talebiyle başlatılabilir. Gitmek istenilen yere, zamana ve yolcu kapasitesine uygun, doğru hava aracına karar verildikten sonra, iniş izinleri ve üst geçiş müsaadeleri, havalimanı yer hizmetleri gibi gerekli ayarlamalar yapılır.

Barair, özel uçak kiralama talepleri için erişim ve işletme ağındaki birbirinden farklı kapasite ve menzillerde uçaklara, tamamen şeffaf fiyatlandırma politikası ile gidilecek yere ve zamana en iyi adapte olacak şekilde tek elden ulaşma imkanı sağlamaktadır. Yüksek trafik hacminin avantajı sayesinde BARAIR, günümüzün zorlu iş dünyası taleplerine rasyonel ve cazip teklifler sunmakta, lüks ve verimli özel seyahat hizmetleri vermektedir.

Barair, profesyonel yönetim ekibi ve hizmet kalitesi ile sadece bir telefon uzaklıkta ve 7/24 hizmet vermektedir. İş veya tatil amaçlı seyahatler için yorulmadan, sıra beklemeden keyifli uçuşlar için tüm özel uçak taleplerinizde Barair’a ulaşabilirsiniz.

HANGAR HİZMETLERİ

UÇAĞINIZ GÜVENDE OLSUN

Barair, Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali Özel Hangarlar Bölgesinde, 1500 m2 üzerine kurulu kapalı hangarında sürekli veya kısa süreli hangarlama hizmeti vermektedir.

Soğuk kış şartlarından, Sıcak yaz aylarından ve olası çevre problemlerinden uçağınızı korumak için Barair hangarında konuklarını misafir etmek için hazırdır. Günübirlik Konaklamalara dahil hizmetler;

 • 7 / 24 Güvenlik ve Erişilebilirlik

 • 28VDC & 115V AC ve GPU

 • Temiz su ve
  Tuvalet İmkanı

 • Oksijen ve Nitrojen Kullanımı

 • Pushback & Towing

 • Apron Ulaşımı

 • Uçak Yer Ekipmanları Desteği

 • Uzun veya kısa dönem Hangar Hizmeti

 • Depo ve Ofis Kiralama Hizmetleri veya Müsaitlik için Barair ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


SERTİFİKALARIMIZ

Bu web sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek, web sitesinin verimli çalışmasını sağlamak ve istatistiksel verileri izlemek amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca İletişim Formu Aydınlatma Metnimizi ve Başvuru Formunu'da inceleyebilirsiniz.

Kabul ediyorum